Monday 19 October 2020 / دوشنبه 28 مهر 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

حسن روحانی رئیس جمهوری ایران روز چهارشنبه، در سخنانی به مناسبت ۱۳ آبان، سالگرد اشغال سفارت آمریکا در تهران، با تأکید بر لزوم مقابله با آنچه «نفوذ بیگانگان» نامید، گفت: «نباید عده‌ای با کلمه نفوذ بازی کنند».hasan rouhani 13 aban
حسن روحانی با اشاره به صحبت‌های اخیر آیت‌الله خامنه‌ای درباره آنچه «نفوذ» آمریکا در ایران خوانده بود، گفت: «اجازه ندهیم که افرادی، از این کلمات در راستای منافع شخصی، گروهی و جناحی خود سوءاستفاده کنند».
این اظهارات یک روز پس از آن بیان می‌شود که سازمان اطلاعات سپاه پاسداران اعلام کرد تعدادی از اعضای یک «شبکه نفوذیِ همکار با دولت‌های متخاصم غربی» را بازداشت  
کرده است.
همزمان، خبرها حاکی ست دست‌کم چهار روزنامه‌نگار، طی روزهای اخیر در ایران بازداشت شده‌اند


در این میان سازمان گزارشگران بدون مرز، روز چهارشنبه، با انتشار بیانیه‌ای، از آنچه «موج جدید بازداشت روزنامه‌نگاران در ایران» نامید، انتقاد کرد.
در این بیانیه آمده است که علاوه بر بازداشت عیسی سحرخیز، احسان مازندرانی، سامان صفرزایی و آفرین چیت‌ساز طی روزهای اخیر، روزنامه‌نگاران دیگری نیز برای بازجویی احضار شده‌اند.
گزارشگران بدون مرز آیت‌الله خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی و سایر مسئولان ایران را به «نقض فاحش آزادی اطلاع‌رسانی» متهم کرده است.
سازمان اطلاعات سپاه پاسداران ایران، روز سه‌شنبه اعلام کرد که تعدادی از اعضای یک «شبکه نفوذیِ همکار با دولت‌های متخاصم غربی» را بازداشت کرده است.
سازمان اطلاعات سپاه پاسداران هویت بازداشت‌شدگان را اعلام نکرده‌است


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311