Saturday 24 October 2020 / شنبه 3 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

hashemi tajzaded

 توصیه تاج‌زاده به اصلاح‌طلبان: نگذاریم دلواپسان تکفیری مجلس را غصب کنند  آیت‌الله اکبر هاشمی‌رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، روز دوشنبه از رد صلاحیت حسن خمینی، ‌نوه بنیان گذار جمهوری اسلامی،‌ در انتخابات مجلس خبرگان انتقاد کرد.
 آقای هاشمی‌رفسنجانی در سخنانی به مناسبت سالگرد ورود آیت‌الله روح‌الله خمینی به ایران در سال ۵۷ با خطاب قرار دادن اعضای شورای نگهبان سئوال کرد که آنها به گفته او، صلاحیت خود را از کجا آورده‌اند و چه کسی به آنها اجازه داده است که قضاوت کنند.
این نماینده مجلس خبرگان ایران که در فرودگاه مهرآباد تهران سخن می‌گفت، همچنین خطاب به اعضای شورای نگهبان گفت که چه کسی به آنها اجازه داده که به گفته او، برای مجلس، دولت و جاهای دیگر اختیارات را در دست بگیرند.


همچنین مصطفی تاج‌زاده، عضو زندانی حزب جبهه مشارکت، با تأکید براینکه رهبر جمهوری اسلامی نمی‌تواند «مجلسی تک‌جناحی »، مانند مجلس نهم تشکیل دهد، از اصلاح‌طلبان خواسته است که «دایره ائتلاف» خود را گسترش دهند و  با حمایت از نامزدهای حامی دولت و موافق برجام، نگذارند «دلواپسان تکفیری» مجلس را «غصب کنند».
او «شکست مفتضحانه حکومت یک دست اصولگرا در هر چهار زمینه مدیریت میهن، عرصه بین‌الملل، اختلافات داخلی و افکار عمومی»، «کاهش فاحش بهای نفت»، «برملا شدن فسادهای عمومی »، «وجود دولت تدبیر و امید» و «آگاهی و بیداری ایرانیان » را از جمله این دلایل برشمرده است


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311