Saturday 24 October 2020 / شنبه 3 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

Cuts flights between iran bahrain

در پی قطع رابطه دیپلماتیک بحرین با ایران، تمامی پروازهای مشترک بین دو کشور نیز از امروز پنج‌شنبه ۲۴ دی‌ماه متوقف شد.به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، پس از آن‌که عربستان سعودی پروازهای خود به ایران را لغو کرد، بحرین نیز اعلام کرد که کلیه پروازهای مستقیم به ایران و فعالیت ایرلاین‌های دو طرف متوقف می شود.
محمد خداکرمی، معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی ایران گفت بحرین درخواست کرده از تاریخ ۱۴ ژانویه مصادف با ۲۴ دی‌ماه تمام فعالیت های دو کشور لغو شود.


در پی حمله به سفارت و کنسولگری عربستان سعودی در تهران و مشهد بحرین از جمله کشورهایی بود که رابطه دیپلماتیک خود با ایران را قطع کرد. این کشور یک روز پس از آن‌که عربستان سعودی روابط دیپلماتیک خود با ایران را قطع کرد، در ۴ ژانویه / ۱۴ دی به دیپلمات‌های ایرانی ۴۸ ساعت مهلت داد تا خاک بحرین را ترک کنند.
مقامات صنعت هواپیمایی ایران گفته‌اند قطع پروازها میان ایران و عربستان سعودی و بحرین در ساختار صنعت هوایی ایران تأثیری ندارد و این کشورهای مقابل هستند که در این زمینه ضرر می‌کنند. اما از این پس باید تغییراتی در مسیر حرکت برخی از هواپیماهای ایرانی و شرکت‌های هوایی فعال در منطقه به وجود آید


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311