Saturday 24 October 2020 / شنبه 3 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

siamak namazi

به گزارش رویترز، مادر سیامک نمازی شهروند شهروند آمریکایی ایرانی تبار زندانی در ایران، در صفحه فیس بوک خود، از اعتصاب غذای اعتراضی او در اوین خبر داده است.
خانم نمازی نوشته است مدتهاست مستقیما خبری از فرزند زندانی خود ندارد اما از خانواده هم سلولی او شنیده است که سیامک نمازی دست به اعتصاب غذا زده است.مادر سیامک نمازی همچنین در نوشته خود بر روی صفحه فیس بوک از مقامات جمهوری اسلامی خواسته است تا اجاره دهند او و پدر سیامک نمازی به ملاقات فرزندشان در زندان اوین بروند تا او را قانع کنند به این اعتصاب غذا پایان دهد.


خبرگزاری رویترز از محمود علیزاده طباطبایی وکیل سیامک نمازی نقل کرده است که هم سلولی سیامک نمازی عیسی سحرخیز روزنامه نگار اصلاح‌طلب زندانی است.  خانواده عیسی سحرخیز قبلا اعلام کرده بودند که او در زندان دست به اعتصاب غذا زده است.
سیامک نمازی تاجر جوان ایرانی-آمریکایی در تابستان گذشته در پی سفر به ایران ممنوع الخروج شد و به گفته یکی از بستگانش پس از سه ماه بازجویی سرانجام زندانی شد.اما او در شمار پنج زندانی ایرانی-آمریکایی که همزمان با اعلام آغاز اجرای «برجام» با زندانیان ایرانی در آمریکا مبادله شدند، قرار نگرفت


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311