Wednesday 3 June 2020 / چهارشنبه 14 خرداد 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

soccer esteghlal vs foolad

استقلال در اولین بازی با حضور مربی جدید آلمانی در دیدار مقابل فولاد موفقیت خاصی به دست نیاورد تا دو امتیاز دیگر از یک بازی مهم خانگی از کف این تیم بپرد.
آبی ها با این مساوی نه چندان راضی کننده صاحب 9 امتیاز...

از 9 بازی هستند و در رده دوازدهم جدول جای می گیرند. این در حالی است که فولاد با 15 امتیاز به رده پنجم جدول صعود کرد.

شرح بازی:
دو تیم استقلال و فولاد بدون اینکه موقعیت چندان جدی روی دروازه هم خلق کنند نیمه اول را به پایان رساندند. در نیمه اول اشتباه خط هافبک استقلال در ارسال پاس های آخر باعث شد این تیم در خلق موقعیت روی دروازه حریف ناکام باشد. البته روند حرکتی استقلال در 15 دقیقه پایانی کمی بهتر شد و این تیم بازی روان تری را به نمایش گذاشت؛ اما بازهم در خلق موقعیت جدی ناکام بود تا شفر اولین نیمه خود را به عنوان سرمربی استقلال بدون گل پشت سر بگذارد. اما فولاد در طول 45 دقیقه اول بیشتر روی ضدحمله ها حساب کرده بود که دفاع فشرده استقلال و عملکرد خوب چشمی باعث شد آنها هم در خلق موقعیت ناکام باشند. آنچه در نیمه اول بیشتر از هرچیز دیگری به چشم آمد مصدومیت پرتعداد بازیکنان فولاد بود که بارها روند بازی را قطع کرد. استقلال برای اینکه با روحیه به استقبال بازی با پرسپولیس برود نیاز به گلزنی در نیمه دوم و پیروزی دارد.
اما در نیمه دوم اوضاع برای استقلال چندان خوب شروع نشد و بازیکنان این تیم تحت تاثیر دفاع پر فشار فولاد در خلق موقعیت ناکام بودند. در روزی که شفر در تصمیمی عجیب تصمیم گرفت سرور چپاروف بهترین بازیکن فصل خود را نیمکت نشین کند، فرشید اسماعیلی هرگز در بازیسازی موفق نبود و همین موضوع باعث شد استقلال نتواند از عمق خط دفاع فولاد خطری را ایجاد کند. در نیمه دوم استقلال به نفوذ از کناره ها و سانتر به روی دروازه روی آورد که البته در این بخش هم نتوانست موقعیت مهمی روی دروازه فولاد ایجاد کند تا در نهایت آبی ها در زدن گل ناکام بمانند و بازی با نتیجه بدون گل مساوی به پایان برسد.

bbl

TV

Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311