Saturday 28 November 2020 / شنبه 8 آذر 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

Soccer Esteghlal vs Zob Ahan

استقلال با تساوی برابر ذوب آهن در هفته هفتم لیگ برتر، باز هم در قعر جدول رده بندی باقی ماند.
...در بازی که استقلال نیاز مبرم به پیروزی داشت استقلال در دقیقه 11 با گل چشمی از ذوب آهن پیش افتاد اما گل نژاد مهدی

در دقیقه 78 بازی را به تساوی کشاند تا منصوریان در آستانه اخراج قرار بگیرد.

شرح بازی:

نیمه اول با حملات استقلال شروع شد، بازیکنان این تیم تحت تاثیر اتفاق های روز گذشته انگیزه زیادی داشتند تا سرمربی تیم شان را نجات دهند. دردقیقه 5 بازی استقلال می توانست توسط بیت سعید دروازه ذوب آهن باز کند که این اتفاق نیفتاد. اما انتظار استقلالی ها برای گل زدن چندان طولانی نبود چراکه در دقیقه 11 بازی روزبه چشمی روی اشتباه مدافعان ذوب آهن در یارگیری موفق شد دروازه حریف را باز کند. بعد از این گل استقلال بازهم روی توانایی های بیت سعید حملات خود را ادامه داد و یکی دو موقعیت نصفه و نیمه بدست آورد که این موقعیت ها تبدیل به گل نشد. در این نیمه ذوب آهن نمایش خوبی نداشت و به جز یک صحنه نتوانست دروازه استقلال را تهدید کند.
در نیمه دوم اما شاگردان قلعه نویی سراپا حمله شدند. آنها از همان دقیقه 46 بازی سعی کردند به دروازه استقلال فشار بیاورند که در این امر موفق هم بودند. شاگردان امیر قلعه نویی کاملا بر بازی مسلط بودند تا این که در دقیقه 78 بازی موفق شدند دروازه استقلال را باز کند. بعد از گل در حالی احتمال می رفت استقلال بازی را تهاجمی ادامه بدهد اما این ذوب آهن بود که بازی را تهاجمی دنبال کرد و همین مساله باعث شد در دقایق پایانی بازی هواداران به شدت علیه منصوریان و افتخاری شعار بدهند. نکته عجیب این بازی بازهم تعویض های عجیب منصوریان بود که بازهم نتوانست گره از کار استقلال باز کند.

شرح گل:

1-0 (استقلال): روزبه چشمی در دقیقه 11 سانتر بیت سعید را روی اشتباه مدافعان ذوب آهن در جایگیری وارد دروازه رشید مظاهری کرد.
1-1 (ذوب آهن ): سانتر مهدی پور به روی دروازه با ضربه نزاد مهدی وارد دروازه استقلال شد.

bbl

TV

Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311