Saturday 28 November 2020 / شنبه 8 آذر 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

soccer Esteghlal vs Naft

تیم فوتبال استقلال با انجام یک بازی تهاجمی در نیمه دوم دیدار مقابل نفت 2 گل به این تیم زد تا به رتبه یازدهم جدول صعود کند.
استقلال در این بازی توسط نوید محمدی زاده (55) و جابر انصاری (65) به گل...

رسید و یک گل سالم این تیم هم با تصمیم اشتباه داور از دست رفت تا برد آبی ها قبل از تعطیلات شیرین تر نشود.

شرح بازی
نمایش پرانتقاد بازیکنان استقلال در نیمه اول بازی با نفت تهران هم ادامه داشت. هرچند استقلالی ها در نیمه اول بازی تقریبا جریان بازی را در اختیار داشتند و بیشتر از حریف روی دروازه نفت تهران فشار آورد اما موقعیت های این تیم در حدی نبود که خیلی خطری روی دروازه حریف ایجاد کند. نفت تهران در نیمه روی ضدحمله ها دل بسته بود و چند موقعیت روی دروازه استقلال ایجاد کرد اما این موقعیت ها از دست رفت تا نیمه اول بازی با حساب بدون گل به پایان برسد.
در نیمه اول مدافعان استقلال اشتباه های پرتعدادی داشتند که البته عیسی آل کثیر و امین منوچهری موفق نبودند از این موقعیت ها استفاده کنند.
استقلال با شروع نیمه دوم سرپا حمله شد و در همان 2 دقیقه اول نیمه دوم دو موقعیت بسیار خوب توسط انصاری و فرشید اسماعیلی را از دست داد.
اما در دقیقه 55 سانتر فرشید باقری به روی دروازه را فرید محمد زاده وارد دروازه خودی کرد تا استقلال از فشار رسیدن به سومین پیروزی فصل خارج شود. حملات طوفانی استقلال بعد از گل هم ادامه داشت تا این که در دقیقه 65 جابر انصاری پاس خوب فرشید اسماعیلی وارد دروازه کرد تا خیال استقلال از کسب سومین پیروزی فصل تا حد زیادی راحت شود.
نکته تیم شفر نسبت به تیم علیرضا منصوریان این بود که حملات استقلال بعد از گل دوم هم ادامه داشت و آبی ها در ادامه بازی چند موقعیت خوب گلزنی دیگر را هم از دست دادند.
در طول نیمه دوم بازیکنان نفت یکی دو موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه استقلال ایجاد کردند ولی نتوانستند از آنها استفاده کنند.
در دقیقه 90 بازی امید ابراهیمی از روی نقطه پنالتی توپ را وارد دروازه نفت تهران کرد اما این صحنه را داور به اشتباه برای استقلال گل اعلام نکرد تا بازی با نتیجه 2 بر صفر به پایان برسد.

bbl

TV

Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311