Saturday 28 November 2020 / شنبه 8 آذر 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

soccer Iran vs Syria

ملی پوشان ایران در آخرین دیدار خود در مقدماتی جام جهانی نتوانستند به پیروزی برساند و در حالی که چیزی تا پایان بازی نمانده بود گل دوم را پذیرفتند و بازی را با تساوی به پایان رساندند.
دیدار پرهیجان تسم های ملی ایران و سوریه...

با تساوی دو بر دو به پایان رسید، دیداری که ابتدا سوری ها از اران پیش افتادند و سپس بازیکنان ایران توانستند با دو گل از حریف خود پیش بیفتند اما در حالی بازی در وقت های اضافه به سر می برد سوری ها دومین گل خود را به ثمر رساندند، گلی که آنها را راهی بازی پلی آف کرد.

شرح گل ها:

ایران 0 سوریه 1 (دقیقه 13، ناصر حاج محمد): در حالی که سوری ها در یکی دو ضد حمله خود نیز خطرناک نشان داده بودند در این دقیقه موفق شدند زهر خود را بریزند، ضربه ایستگاهی این تیم را عمر السومه به سوی دروازه ایران است اما بیرانوند با واکنش خود مانع از باز شدن دروازه شد تا اینکه در ضربه ریباند اتفاقی که نباید، افتاد و ضربه ریباند بازیکن سوری دروازه ایران را از فاصله ای بسیار نزدیک باز کرد.

ایران 1 سوریه 1 (دقیقه 45، سرداز آزمون) : ارسال زیبای دژاگه از روی نقطه کرنر با ضربه سر یکی از بازیکنان ایران تیرک دروازه سوری ها را به لرزه درآورد و در توپ برگشتی سردار آزمون موفق شد با جاگیری مناسب خود و یک ضربه با سینه توپ را وارد دروازه حریف کند.

ایران 2 سوریه 1 (دقیقه 64، سردار آزمون) : رتاب بلند اوت توسط حاج صفی در محوطه جریمه روی سر طارمی فرود آمد و او نیز با پشت سر به توپ ضربه زد، ضربه ای که جلوی پای آزمون افتاد و او نیز با ضربه ای به موقع توپ را به سوی دروازه سوریه فرستاد که با دفع ناقص دروازه بان این تیم وارد دروازه حریف ایران شد.

ایران 2 سوریه 2 (دقیقه 2+90، عمر السومه) : مهاجم زهردار سوری ها در آخرین دقایق بازی توانست امید را به این تیم بازگرداند، او با تیزهوشی بالای خود توانست از معدود موقعیت خود در نیمه دوم استفاده کند و توپ را درون دروازه ایران بفرستد.

شرح بازی:

ملی پوشان کشورمان از ابتدای بازی توانستند راه دروازه سوریه را در پیش بگیرند و با حملات خود دروازه این تیم را تهدید کنند اما این سوری ها بودند که توانستند خیلی زود به گل برسند، تیم مهمان در این دقایق با ضدحملات خود یکی دو بار دروازه ایران را تهدید کرده بود که در نهایت در دقیقه سیزدهم توانست بازی را به تساوی بکشاند. پس از این گل نیز شاگردان کی روش بازهم میل به دروازه سوریه کردند و با حملات پیاپی خود در نهایت توانستند در دقایق پایانی نیمه اول بازی را به پایان برسانند.
اما در نیمه دوم باز هم این ایران بود که توانست با حملات پیاپی به سوی دروازه سوریه یورش ببرد، شاگردان کی روش به دنبال این بودند تا هر طور که شده به کل برسند و با حملات خود در نهایت موفق به این کار نیز شدند، حتی ملی پوشان ایران پس از گل نیز از حملات خود دست نکشیدند و امکان گلزنی های بیشتری نیز داستند اما در حالی که همگان تصور به پایان بازی با پیروزی ایران داشتند یکی دیگر از ضدحملات خطرناک سوریه نتیجه داد و بازیکن با هوش این تیم از موقعیتی خوب استفاده کرد و توانست گلی زیبا به ثمر برساند تا در نهایت بازی با تساوی به اتمام برسد.

bbl

TV

Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311