Sunday 18 November 2018 / يكشنبه 27 آبان 1397

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

jj watt football player

موفقیت کارزار انساندوستانه «جی جی وات» ورزشکار مشهور آمریکایی و ستاره تیم فوتبال «هیوستون تگزنس» همچنان ادامه دارد و میزان کمکهای نقدی دریافتی از مرز ۲۸ میلیون دلار گذاشت، او این مبلغ را صرف کمک...

به قربانیان توفان هاروی می کند.
«جاستین جیمز وات» که به جی جی شهرت دارد، دفاع میانی تیم هیوستون است و یکی از بهترین بازیکنان کنونی «ان اف ال» یا لیگ حرفه ای فوتبال آمریکایی به شمار می رود.
او در سال ۲۰۱۲ و پس از پایان تحصیلات دانشگاهی به این تیم پیوست و ساکن هیوستون در ایالت تگزاس است. در جریان توفان هاروی بخشهای زیادی از این شهر زیر آب رفت و هزاران نفر مجبور به ترک خانه های خود شدند.
جی جی پس از مشاهده وضعیت سخت و دشوار آوارگان در پناهگاههای موقت، کارزاری برای کمک به شهروندان هیوستون و مناطق اطراف آغاز کرد.
او پیام کوتاهی از طریق صفحه توئیتر و اینستاگرام خود منتشر کرد و از طرفدارانش خواست در حد ممکن و مقدور از این حرکت انسانی حمایت کنند.
جی جی که در ابتدا هدفش فقط جمع آوری دویست هزار دلار بود، انتظار چنین حمایتی را نداشت و از استقبال چشمگیر طرفدارانش شگفت زده شد، تاکنون بیش از ۲۸ میلیون دلار به این کارزار خیریه کمک شده است.
به گفته او بیش از یکصد و شصت هزار نفر به این کارزار کمک مالی کرده اند، رقم ها از پنج دلار تا پنج میلیون دلار است و تمامی اقشار اجتماعی را در بر می گیرد.
جی جی وات پس از راه اندازی یک کمیته اجرایی، برنامه های مفصلی را برای کمک به قربانیان آغاز کرده است.
نخستین محموله کمکها از هفته گذشته و با حضور خود این ورزشکار محبوب در میان قربانیان توزیع شد، بسته های غذا، پوشاک، مواد بهداشتی و سایر اقلامی مورد نیاز آوارگان که روزهای سخت و دشواری را تجربه می کنند.
توفان هاروی یکی از بزرگترین بلایای طبیعی دهه های اخیر در امریکا است که هفتاد نفر را کشت، خرابیهای بسیاری به بار آورد و میلیاردها دلار به ایالت تگزاس خسارت زد.
این کارزار خیریه تا پانزدهم سپتامبر ادامه خواهد داشت.

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
4
11
18
25

bbl

برنامه سازان تلویزیون اندیشه

Dariush Eghbali AhmadReza Baharloo Parisa Saeed DrMeshki Nehzat Farnoody Majid Mohammadi Mehdi Aghazamani Aeen Bahaee Reza Gooharzad Sasan Kamali Mohammad Amini Sohrab Akavan Susi Khatami Nasser Engheta Mansour Osanloo ُShan Fezeli ُReza Alavi ُBijan Khalili