Sunday 12 July 2020 / يكشنبه 22 تير 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

Perspolis vs Naft Tehran

سرخپوشان با دو گل مهدی طارمی و تک گل فرشاد احمدزاده 9 امتیازی شدند و صدرجدول لیگ را از آن خود کردند.
برای پرسپولیس بعد از مقاومت یک نیمه ای نفت، مهدی طارمی(46و87) و فرشاد احمدزاده(59) گل زدند...

تا سرخپوشان نهمین امتیاز فصل را نیز به حساب خود واریز کنند.

شرح بازی در نیمه اول
ورزشگاه تختی تهران در شرایطی که باد شدیدی در آن می وزید میزبان بازی دو تیم تهرانی در هفته سوم بود. نفت تهران و پرسپولیس امروز در حالی در حضور نزدیک به پانزده هزارنفر به مصاف هم رفتند که انتظار می رفت پرسپولیس برابرتیمی که مشکلات زیادی داشته است کار آسانی پیش رو داشته باشد اما با شروع بازی نفت تهران نشان داد که نتایج خوب این تیم در دو هفته ابتدایی اتفاقی نبوده است.
نمایش تاکتیکی نفت تهران که سعی داشت توپ گیری و بازیسازی هافبک های پرسپولیس را خنثی کند از همان دقیقه یک ضرب حملات پرسپولیس را گرفته بود و پرسپولیس برخلاف بازی های قبل نتوانست در بیست دقیقه ابتدایی حریف را تحت فشار گذاشته و مالکیت کامل بر توپ و میدان داشته باشد.
نفت تهران اما با برنامه و دونده نشان داد و ضمن اجرای تاکتیک های دفاعی سمت چپ پرسپولیس را برای رسیدن به گل تحت فشار گذاشته و چندباری هم شانس رسیدن به گل را به دست آورد که البته عیسی آل کثیر ستاره اینروزهای نفت نتوانست از موقعیت هایش نهایت استفاده را بکند.
در آن سو اما مهاجمان پرسپولیس و به خصوص مهدی طارمی بازهم نتوانستند از فرصت هایشان استفاده کنند. طارمی در چند موقعیت می توانست اولین گل فصلش را در بازی برابر نفت به ثمر برساند اما تعلل و شاید ناآمادگی او باعث شد تا توپهای آقای گل دوفصل متوالی فوتبال ایران راهی به دروازه پیدا نکنند.
البته این فقط طارمی نبود که در گل نکردن موقعیت های گل پرسپولیس نقش داشت. فرشاد احمدزاده و وحید امیری هم یکی دو موقعیت خوب را خراب کردند که پرسپولیس برای اولین بار در این فصل نتواند در یک نیمه به گل برسد. این تیم در دو بازی قبلی در هرنیمه موفق به گلزنی شده بود.

شرح گل‌ها
نفت 0 - پرسپولیس 1( دقیقه 46، مهدی طارمی): پاسکاری سرعتی میان مثلث هجومی مسلمان، طارمی و علیپور با پاس توی عمق مسلمان به طارمی همراه بود. طارمی در پشت مدافعان نفت و در شرایط تک با تک با فراهانی به توپ رسید و روی خط هجده قدم با یک ضربه دقیق توپ را به کنج دروازه نفت فرستاد.
نفت تهران0 - پرسپولیس 2(دقیقه 59، فرشاد احمدزاده) در یک حمله برق آسا و سرعتی در حالی که مدافعان نفت جا مانده بودند طارمی پشت هجده قدم صاحب توپ شد و با یک بغل پا احمدزاده را در هجده قدم تک به تک کرد تا احمدزاده دومین گل را هم برای پرسپولیس بزند.
نفت تهران0 - پرسپولیس 3 (دقیقه 87، مهدی طارمی)
سیامک نعمتی که در دقیقه 85 به بازی آمده بود روی دومین حرکت هجومی خود یک پاس گل خوب به مهدی طارمی داد. پاس نعمتی بازهم پشت مدافعان نفت به طارمی رسید تا ضربه پای چپ و زمینی طارمی به گوشه دروزاه نفت رفته و سومین گل مدافع عنوان قهرمانی رقم بخورد.

bbl

TV

Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311