Thursday 19 April 2018 / پنجشنبه 30 فروردين 1397

جستجو

P7a

AndishehTV

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Perspolis vs Esteghlal Khuzestan

پرسپولیس هفدهمین پیروزی فصل خود را کسب کرد و به یک قدمی امتیاز فصل گذشته‌اش رسید اما همچنان برای قهرمانی چشم به دیدارهای آتی باید بدوزد.
پرسپولیس در جدال پنجمین جدال پیاپی خود با مدعیان...

جدول به چهارمین پیروزی دست یافت تا شرایط این تیم برای کسب عنوان قهرمانی مهیاتر از همیشه شود. آنها اکنون با 56 امتیاز از 24 بازی، با امتیاز فصل قبل خود در 30 بازی یک امتیاز فاصله دارند تا نشان از قدرت بالای خود در کسب امتیازات فصل داشته باشند. شاید توقف تراکتورسازی در بازی فردا معادلات این تیم در پایان سال 95 را به گونه ای شکل دهد که آنها بیش از گذشته به قهرمانی امیدوار باشند و بتوانند زودترین جشن قهرمانی تاریخ لیگ را برگزار کنند.

شرح بازی:
پرسپولیس نیمه اول را فوق العاده شروع کرد و نتیجه آن هم فرصت های ایده آل گلزنی و برتری تک گله با گل مهدی طارمی بود. آنها اما در نیمه دوم ترجیح دادند با در اختیار دادن توپ به حریف شرایط مناسبی برای ضدحملات ایجاد کنند و چندین بار هم از این راه صاحب فرصت شدند.
استقلال خوزستان که از تیم شاداب لیگ قهرمانان فاصله زیادی داشت تنها یک بار موفق به خطر انداختن دروازه پرسپولیس شد که بیرانوند به راحتی آن را راهی کرنر کرد تا سرخ‌ها نشان دهند برای قهرمانی هیچ حریفی یارای رقابت با آنها را ندارد. کافی است به رقبای این تیم در هفته های اخیر توجه کنید؛ تراکتورسازی، سپاهان، استقلال تهران، نفت تهران، استقلال خوزستان که حاصل آن برابر مدعیان 4 پیروزی و یک شکست بوده است. شکستی مقابل استقلال که به عنوان تیم سوم جدول فاصله 12 امتیازی با آنها دارد.