Sunday 12 July 2020 / يكشنبه 22 تير 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

soccer Persepolis vs Sipa

شاگردان علی دایی با نمایش خیره کننده خود در نیمه اول توانستند بازی را در نهایت به سود خود خاتمه دهند و پرسپولیس را برای دومین هفته پیاپی در برگزاری جشن قهرمانی ناکام گذاشتند.
به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس که پیش...

از شروع بازی امیدوار بود با حداقل امتیاز از جدال مقابل سایپا خارج شده و قهرمانی خود را در این فصل تثبیت کند، در نهایت با درخشش علی قلی زاده از این هدف دور شد و امیدوار به بازی‌های آینده خواهد بود. شاگردان علی دایی نیز با نمایشی فوق العاده دومین شکست پیاپی پرسپولیس را در لیگ رقم زدند تا اتفاقی دور و غیرقابل باور با برانکو را برای سرخپوشان رقم بزنند.

شرح بازی

پرسپولیس در نیمه اول برابر حریف غافلگیر شد و دو گل دریافت کرد. دو گلی که در نهایت آنها را شکست خورده در استادیوم آزادی قلمداد کرد و از هدف شان که کسب عنوان زودهنگام قهرمانی بود نیز باز نگه داشت. برانکو ایوانکوویچ که در این بازی 6 بازیکن اصلی اش را در اختیار نداشت، در نیمه دوم با ایجاد تغییراتی سعی در به تساوی کشاندن بازی داشت اما حملات آنها ثمری در پی نداشت تا شکستی دیگر در کارنامه‌شان ثبت شود و اینچنین سال 97 را استارت بزنند. سالی که با محرومیت از نقل و انتقالات با بحران بزرگی برای آنها همراه خواهد بود و آغاز آن این نوید را به آنها داده است.
پرسپولیس که در نیمه دوم صاحب تمام و کمال توپ و میدان بود، بارها توسط گادوین منشا، علی علیپور، سیامک نعمتی، احمد نوراللهی، محسن مسلمان، کمال کامیابی نیا صاحب فرصت شد اما بی دقتی و عملکرد موفق دروازه بان حریف و در نهایت تیرک دروازه آنها را از دستیابی به گل تساوی محروم کرد تا پنالتی روی نعمتی تنها اختلاف دو تیم را کم کند.
پرسپولیس با این شکست خود را مهیای جدال حساس و سرنوشت ساز آسیایی اش برابر نسف قارشی کرد و در سمت مقابل نیز سایپا امیدوارتر از گذشته به دنبال دستیابی به سهمیه لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده است.

bbl

TV

Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311