Sunday 12 July 2020 / يكشنبه 22 تير 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

soccer Perspolis vs Siah Jamegan

سیاه جامگان با زیرکی جالب توجه و مخصوص اکبر میثاقیان موفق شد از تک موقعیت خود در نیمه دوم یک فرصت گل ایده آل ساخته و با یک امتیاز تهران را ترک کند.
بازی کاملا مالکانه پرسپولیس و ایجاد موقعیت های فراوان هم کمکی برای...

عبور از سد سیاه جامگان نکرد و در نهایت با تساوی این دیدار را به پایان رساند.
شاگردان برانکو خصوصا در نیمه دوم بارها صاحب موقعیت گلزنی شده بودند و می توانستند با پیروزی شیرین و کسب 12 امتیاز راهی دیدارهای آسیایی خود و جدال سرنوشت ساز با الاهلی عربستان شوند اما در نهایت اکبر میثاقیان با همان حربه همیشگی روی ضدحملات و دفاع توانست جشن خود در آزادی را برپا کند.

شرح بازی
پرسپولیس در حالی پا به میدان گذاشت که امیدوار به کسب چهارمین پیروزی پیاپی خود و صدرنشینی مطلق در پایان هفته چهارم بود. آنها بعد از عبور از چند حمله پراکنده حریف، توانستند به فرصت های خوبی برای گلزنی دست پیدا کنند. در نهایت نیز این فرشاد احمدزاده بود که روی یک ریباند و دروازه خالی گل اول این تیم را به ثمر رساند. با این گل به نظر می رسد پرسپولیس در آستانه دستیابی به هدف بزرگ خود باشد اما موقعیت سوزی های پیاپی مانع از این اتفاق شد. در نهایت اما سیاه جامگان روی فرصتی نصفه و نیمه در ضدحمله توانستند پرسپولیس و هوادارانش را در شوک بزرگی فرو برده و جشن تساوی خود را در آزادی برگزار کنند.

bbl

TV

Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311