Saturday 28 November 2020 / شنبه 8 آذر 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

soccer Perspolis vs Al Ahli 2 2

پرسپولیس در دو بازی رفت و برگشت مقابل الهلال با نتیجه 6 بر 2 به کار خود خاتمه داد و به کار خود در لیگ قهرمانان آسیا خاتمه داد.
شکست سنگین 4 بر 0 در دیدار رفت با تلاش پرسپولیس برای تغییر نتیجه بازی همراه بود؛ اما حتی زدن 2 گل...

نیز برای ثبت معجزه کافی نبود و خریبین نیز توانست بار دیگر برای پرسپولیس با گلزنی خود دبل کرده و تساوی دو بر دو را برای پایان کار سرخپوشان تهرانی رقم بزند.

شرح گل ها
پرسپولیس 1 الهلال 0( گادوین منشا، دقیقه 17): ارسال وحید امیری برای گادوین منشا با ضربه سر محکم این بازیکن گل اول پرسپولیس را رقم زد.
پرسپولیس 1 الهلال 1: ( دقیقه 29، عمر خریبین): مهاجم سوری الهلال ضربه پنالتی مشکوک تیمش را به شکل چیپ وارد دروازه بیرانوند کرد تا نتیجه را به تساوی بکشد.
پرسپولیس 2 الهلال 1: ( دقیقه 61): ارسال زمینی انصاری با کاشت توپ از سوی علی علیپور برای منشا با ضربه تمام کننده‌ی این بازیکن همراه شد که گل دوم سرخپوشان رقم خورد.
پرسپولیس 2 الهلال 2: ( دقیقه 73، عمر خریبین): اشتباه اول از شجاع خلیل زاده و در ادامه صادق محرمی باعث شد تا خریبین درون شش قدم با چرخش خود و ضربه زمینی بیرانوند را هم تسلیم کند.

شرح بازی
شکست 4 گله‌ی پرسپولیس در بازی رفت باعث شده بود تا سرخپوشان با کمترین امید به مسقط برود. محرومیت مهدی طارمی به عنوان برترین گلزن این تیم نیز شانس آنها را کمتر از همیشه می‌کرد. با این حال یک شروع طوفانی از گادوین منشا با گل اول این تیم همراه شد و در ادامه نیز یک موقعیت خوب دیگر بارقه امید را در اردوی این تیم شکل داد؛ اما با سوت‌های اشتباه داور همه چیز برای پرسپولیس تغییر کرد. ابتدا این محمد انصاری بود که با کارت زرد داور تمرکز روحی و روانی خود را از دست داد و در ادامه این بازیکن با خطای پشت محوطه جریمه و اشتباه داور در اعلام ضربه پنالتی تمام کاخ رویاهای سرخپوشان را فرو ریخت.
تساوی یک بر یک در نیمه اول به معنای پایان کار پرسپولیس تصور می‌شد و در نیمه دوم هم حریف با حفظ توپ فوق العاده‌ی خود شرایط به بهترین شکل برای دستیابی به مجوز حضور در فینال ادامه می‌داد. با این حال یک حرکت طوفانی از سوی پرسپولیس و ضربه تمام کننده منشا حداقل امیدواری برای پیروزی را در این تیم شکل داد تا از شخصیت خود مقابل حریف دفاع کنند. اما همچنان ضعف دفاعی این تیم با اشتباهات فردی کار دست سرخ‌ها داد تا خریبین خود را برابر پرسپولیس 5 گله کند! آماری فوق العاده که او را اکنون برای دستیابی به عنوان آقای گلی آسیا نیز امیدوار می‌کند. پرسپولیس که تا نیمه نهایی آسیا سزاوارانه حرکت کرده بود با دو بازی اشتباه فردی و البته مصائب حاشیه‌ای به کار خود خاتمه داد تا شروع و پایان آنها مسقط باشد. بازی ابتدایی گروهی برابر الهلال در مسقط و در نهایت بازی برگشت نیمه نهایی در مسقط. پایانی البته سزاوارانه با توجه به عملکرد بازی برگشت و امیدواری برای موفقیت در فصل آینده این رقابت‌ها

bbl

TV

Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311