Saturday 28 November 2020 / شنبه 8 آذر 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

soccer Persepolis vs peykan

پرسپولیس با یک برد روحیه بخش از ورزشگاه شهدای شهر قدس خارج شد تا امتیازات خود را برای دستیابی به قهرمانی مجدد لیگ با شارژ قابل اتکایی مواجه کند.
پرسپولیس در ادامه پیروزی‌ها و نتایج موفق خارج از خانه خود اینبار پیکان را قربانی...

خود کرد و توانست شاگردان مجید جلالی را با سه گل شکست دهد. آنها اکنون با کسب 48امتیاز شانس زیادی برای تکرار قهرمانی خود دارند و پیکان نیز با توجه به هشتمین بازی بدون پیروزی از روزهای اوج خود فاصله زیادی گرفته است.

شرح بازی:

در شرایطی که تصور می شد پرسپولیس با توجه به غیبت سه بازیکن تاثیرگذار خط میانی خود با مشکل بزرگی برابر پیکان مواجه شود، آنها مثل دیدارهای گذشته خارج از خانه خود پرقدرت ظاهر شده و در همان دقایق ابتدایی توانستند نتیجه پایانی را به نام خود کنند.
پرسپولیس که در استادیوم خانگی پیکان بخش عمده و اعظم سکوها را همراه خود می دید، توانست با حملات پردامنه در همان دقایق ابتدایی به گل اول توسط منشا دست یابد. صادق محرمی که در دو فصل اخیر برچسب گلساز را روی خود نمی دید، اینبار با پاسی دیدنی منشا را در موقعیت قرار داد تا این مهاجم نیجریه ای با کنترل توپ و چرخش مناسب در نهایت گل اول را ثبت کند.
شاگردان برانکو از بی برنامگی و نداشتن نظم دفاعی پیکان در ادامه نیز سود بردند و اینبار با شوت سرکش علی علیپور گل دوم را به نام خود کردند. زمانی این پیروزی برای پرسپولیس نزدیک تر شد که پیکان بهترین بازیکن و مهاجم خود را نیز به دلیل مصدومیت از دست داد و آقاخان در اواسط نیمه اول به دلیل مصدومیت از زمین خارج شد.
پیکان که برای دستیابی به حداقل گل در این بازی تلاش می کرد، نتوانست حملات مناسبی روی دروازه پرسپولیس شکل دهد و در سمت مقابل نیز شاگردان برانکو دل به ضربات پشت هجده قدم دوختند که از آن در ادامه نیمه اول به نتیجه نرسیدند تا بازی با همان دو گل به سود پرسپولیس در نیمه اول خاتمه یافت.

پرسپولیس که در نیمه اول با دو گل دیدنی توانسته بود شرایط را برای پیروزی خود رقم بزند، در نیمه دوم نیز در شرایطی که از حریف روی یک ضربه ایستگاهی گل دریافت کرده بود، توانست توسط علیپور نتیجه را به 3 بر یک به سود خود کند. مجید جلالی که با توجه به نتایج دور از انتظار تیمش طی هفت هفته اخیر چیزی برای از دست دادن نداشت، در نیمه دوم بازی انتحاری را در دستور کار شاگردانش قرار داد که این مساله فرصت های مناسبی را در ضد حمله برای پرسپولیس شکل داد. آنها که روی اشتباه بیرانوند در تشخیص برنامه ضربه ایستگاهی یکی از گل ها را جبران کرده بودند، در یک غافلگیری بزرگ توسط علیپور گل سوم را دریافت کردند تا همه چیز برای آنها تمام شود. مجید جلالی اکنون با این شکست سایه تلخ استعفا یا برکناری را بیش از گذشته بر سر خود می بیند و باید دید در نهایت چه تصمیمی از سوی مدیران پیکان در خصوص او گرفته خواهد شد.

bbl

TV

Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311