Friday 29 May 2020 / جمعه 9 خرداد 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

Soccer Perspolis vs Foolad

برانکو ایوانکوویچ این بار هم با تعویض های فوق العاده خود توانست جریان بازی را به سود خود خاتمه داده و پیش از دیدار برابر الاهلی یک برد با طعم صدرنشینی را به نام خود کند.
پرسپولیس که بازی هفته پنجم خود را همزمان...

با برنامه جام حذفی پیگیری می کرد، توانست پیروزی شیرینی مقابل گسترش در تبریز به نام خود کرده و در آستانه جدال با الاهلی عربستان در مرحله برگشت یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا با روحیه مناسب راهی ابوظبی شود.

شرح بازی:

برانکو با استراحت به چند بازیکن تیمش و گسترش فولاد به دنبال عبور از قعر جدول، نیمه اول را در نهایت بدون گل به رختکن رفتند. تیم لوکا بوناچیچ که در هر خط یک بازیکن باتجربه در ترکیب خود جا داده به کمک حسینی در خط دفاع، آندو در میانه زمین و خالقی فر در فاز تهاجمی توانسته شرایط مثبتی برای ناکامی حمله وران پرسپولیس شکل دهد. آنها در فاز تهاجمی با خالقی فر، جهانبخش خط دفاعی پرسپولیس را به عقب رانده‌اند و البته روی ضدحملات نقشه دارند. پرسپولیس اما به دنبال ارسال از کناره ها و استفاده از شوت پشت محوطه جریمه بود که ضربات و ارسال های بی هدف آنها به جز ضربه سر شجاع خلیل زاده که به تیرک دروازه خورد، دیگر هیچ حاصلی برای تیم برانکو نداشت تا دو تیم در 45 دقیقه ابتدایی با تساوی بدون گل راهی رختکن شوند.
پرسپولیس در نیمه دوم با حضور مهدی طارمی و محسن مسلمان کاملا جریان بازی را در اختیار گرفت و تکمیل کننده پیروزی آنها اشتباهات عجیب مدافعان گسترش بود. این تیم توانست یک بار روی یک و دوی مهدی طارمی و علیپور به گل برتری دست یابد و در ادامه نیز فرشاد احمدزاده هم با سود بردن از اشتباه مدافعان گل دیگری را به نام خود کرد تا صدرنشینی و پیروزی آنها قطعیت یابد.
مهدی طارمی بعد پاس گل، گل سوم پرسپولیس را به ثمر رساند تا عملکرد خود در این بازی را تکمیل کند. لوکا بوناچیچ با این شکست همچنان در قامت یک کروات شکست خورده و ناکام جایگاه تیمش را در قعر جدول می بیند تا تفاوتی نسبت به فصل گذشته و در لیگ ستارگان نبیند. او در فصل گذشته به همراه تیمش به دسته پایین تر سقوط کرد و اکنون در شرایطی مشابه قرار دارد و باید دید مدیران باشگاه تصمیمی برای عبور از این بحران خواهند داشت یا خیر.

شرح گل‌ها:

گسترش فولاد 0 پرسپولیس 1: (دقیقه 70 علی علیپور): دو بار یک و دوی پیاپی از سوی مهدی طارمی و علیپور در نهایت با پاس دیدنی طارمی در شش قدم و دروازه خالی، شماره 70 پرسپولیس را به گل برتری در این لحظه رساند.
گسترش فولاد 0 پرسپولیس 2: (دقیقه 72 فرشاد احمدزاده): روی اشتباه خط دفاعی گسترش فولاد، توپ مسلمان نصیب فرشاد احمدزاده درون شش قدم شد تا این بازیکن گل دوم پرسپولیس را به ثمر برساند.
گسترش فولاد 0 پرسپولیس 3: ( دقیقه 77، مهدی طارمی): پاس محسن مسلمان برای مهدی طارمی او را در کورس درون محوطه جریمه قرار داد که با یک فریب و ضربه ای تمام کننده دور از دستان دخسوس گل سوم این تیم ثبت شد.

bbl

TV

Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311