Thursday 19 April 2018 / پنجشنبه 30 فروردين 1397

جستجو

P7a

AndishehTV

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

soccer esteghlal vs gostaresh

استقلال با تساوی یک بر یک برابر گسترش فولاد، رتبه دوم خود را در جدول رده بندی به خطر انداخت.
استقلالی ها پیش از شروع بازی انگیزه زیادی داشتند که با پیروزی در این بازی به روند خوب خود در نیم فصل دوم ادامه بدهند...

اما بازی پراشتباه خط هافبک این تیم باعث شد در نهایت بازی با دو گل علیرضا نقی زاده و امید ابراهیمی با نتیجه یک بر یک به پایان برسد. در صورتی که تراکتورسازی فردا بتواند صبا را شکست بدهد، استقلال رتبه دوم جدول رده بندی را هم از دست خواهد داد.

شرح بازی:

نیمه اول بازی تیم های استقلال و گسترش فولاد بدون اینکه موقعیت خاصی روز دروازه دو تیم شکل بگیرد به پایان رسید. در این نیمه اشتباه های بازیکنان استقلال در حفظ توپ و ارسال پاس به هم تیمی باعث شد در طول 45 دقیقه اول بازی استقلال حتی یک بار هم موقعیت گلزنی پیدا نکند. اما از آنطرف شرایط گسترش فولاد هم چندان بهتر نبود. هرچند در طول نیمه اول شاگردان فراز کمالوند بیشتر از استقلال توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در طول بازی مهدی رحمتی تنها یک بار مجبور به انجام واکنش شد و بازی دو تیم در نیمه اول گلی در پی نداشت.
اما در نیمه دوم هم اوضاع برای استقلال چندان خوب پیش نرفت. نمایش پراشتباه خط هافبک استقلال و البته لو دادن توپ های زیاد باعث شد آبی ها در طول 45 دقیقه دوم هم کمتر فرصت گلزنی پیدا کنند. با شروع نیمه دوم این گسترش فولاد بود که توپ و میدان را به خوبی در اختیار داشت و در دقیقه 74 میثم نقی زاده موفق شد خط دفاع استقلال را به هم بریزد و با یک ضربه دقیق دروازه حریف را باز کرد. بعد از این گل استقلالی ها جلو آمدند و روی سانتر محسن کریمی، امید ابراهیمی در دقیقه 80 گل تساوی این تیم را زد. در ادامه استقلال چندان نتوانست موقعیت خطرناکی روی دروازه حریف خلق کند تا بازی با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان برسد و آبی ها رتبه دوم جدول رده بندی را در خطر از دست رفتن ببینند.