Wednesday 3 June 2020 / چهارشنبه 14 خرداد 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

اخبار ورزشی

ورزشگاه تبریز با «خبر اشتباه» قهرمانی تراکتورسازی به «تشنج» کشیده شد

گزارش‌ها حاکی است پس از آنکه ده‌ها هزار هوادار تیم تراکتورسازی خبردار شدند که اخبار منتشره در خصوص تساوی تیم سپاهان و سایپا و قهرمانی این تیم در لیگ بر‌تر فوتبال ایران صحت ندارد، جو وزرشگاه متشنج شده و «جمعیت کثیری از تماشاگران به وسط چمن ورزشگاه هجوم بردند» و شماری نیز «مجروح» شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس، هواداران خشگمین تراکتورسازی پس از نایب قهرمانی تیم‌شان در لیگ بر‌تر صندلی‌های ورزشگاه و شیشه‌های اتومبیل‌های اطراف ورزشگاه را شکستند.

Read more ...

کاروان ورزشی ایران در بازی های آسیایی روز چهارشنبه یک مدال طلا و ۴ مدال برنز به دست آورد

کاروان ورزشی ایران در بازی های آسیایی « اینچئون» کره جنوبی روز چهارشنبه  به یک مدال طلا و ۴ مدال برنز دست یافت.

مهدی خدابخشی تکواندوکارِ منهای ۸۰ کیلوگرم ایران با پیروزی بر حریف ازبک به مدال طلا رسید

کشتی گیران فرنگی کار ایران نیز ۴ مدال برنز بدست آوردند

Read more ...

کاروان ورزشی ایران در بازی های آسیایی روز سه شنبه صاحب چهار مدال طلا شد

اعضای کاروان ورزش ایران در یازدهمین روز بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ درکرهٔ جنوبی صاحب چهار مدال طلا شد

در تکواندو، مسعود حجی زواره در ۷۴کیلوگرمء مردان با شکست دادنء تکواندو‌کار ازبک، به مدال طلا دست یافت

در مسابقات پرتاب دیسک، احسان حدادی،دارنده مدال نقرهء المپیک ۲۰۱۲ لندن با رءکورد ۶۵متر و ۱۱ سانتیمتر به مدال طلا رسید

Read more ...

شروع طوفانی ورزشکاران ایرانی در روز ششم مسابقات آسیایی

محسن شادی و محمد دانشور دو مدال طلای دیگر را برای کاروان ایران در بازی‌های آسیایی به ارمغان آوردند. سولماز عباسی هم در روئینگ زنان مدال برنز گرفت. بسکتبال ایران با وجود شکست در برابر کره‌جنوبی، هنوز به صعود امیدوار است.

در ششمین روز از هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی در اینچئون، ورزشکاران ایران در رشته‌های قایقرانی، شنا، تیراندازی، بدمینتون، بسکتبال، هندبال، والیبال، دوچرخه‌سواری و تیروکمان ‌به رقابت با حریفان پرداختند.

صبح پنجشنبه (۲۵ سپتامبر/ سوم مهر) به وقت اینچئون محسن شادی در رقابت‌های قایقرانی و در بخش روئینگ تک‌نفره موفق شد اولین مدال طلای قایقرانی و سومین طلای کاروان ایران را بر گردن بیاویزد.

Read more ...

اخراج «مسئول ورزشی» ایران از بازی‌های آسیایی در پی آزار جنسی

برگزارکنندگان بازی‌های آسیایی امروز یکی از مسئولان تیم فوتبال امید ایران را که از سوی پلیس کره جنوبی به «اذیت جنسی» یک زن تبعه این کشور متهم شده‌ بود از بازی‌های آسیایی اخراج کرده و از کمیته ملی المپیک ایران خواستند تا او را به ایران بازگرداند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، «شورای المپیک آسیا» نام این مسئول ایرانی را «امیر احمد» ذکر کرده و افزوده‌ است که وی از ورود به تمامی بازی‌های آسیایی، از جمله ورود به دهکده ورزشی، مراسم ورزشی و هتل‌ها منع شده است.

پلیس کره جنوبی به رویترز گفته است که یکی از زنان داوطلب برای برگزاری بازی‌های آسیایی از این «مقام ورزشی ایران» که در ترکیب هیئت ورزشی جمهوری اسلامی به این کشور سفر کرده به پلیس شکایت کرده‌ است.

Read more ...


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311