Wednesday 28 October 2020 / چهارشنبه 7 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

steven mnuchin iran sanctions

ایالات متحده روز پنجشنبه ۴ بهمن دو گروه شبه نظامی وابسته به ایران را که در سوریه فعال هستند، به همراه یک شرکت هواپیمایی ایرانی دیگر و یک شرکت خدمات پروازی در ارمنستان، تحت تحریم‌ قرار داد.
وزارت خزانه داری...

آمریکا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که گروه «فاطمیون» که متشکل از شبه نظامیان افغانستانی است و گروه «زینبیون» شامل نیروهای پاکستانی را به فهرست تحریم‌های خود اضافه کرده است.
این دو گروه شبه نظامی در سوریه تحت فرمان نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همچنین نیروهای بسیج ایران وابسته به سپاه، در حمایت از رژیم بشار اسد، رئیس دولت حاکم بر دمشق، فعالیت دارند.
وزیر خزانه دارایی آمریکا در بیانیه می‌گوید، «رژیم بی‌رحم ایران از جمعیت مهاجر در ایران بهره برداری، آنها را از دسترسی به خدمات اولیه محروم و از آنها در جنگ سوریه به عنوان سپر انسانی استفاده می‌کند.»
به گفته استیون منوشن، تحریم‌ شبه نظامیان مورد حمایت ایران و گروه‌های نیابتی خارجی آن، بخشی از کارزار اعمال فشار برای انهدام شبکه غیرمشروع رژیم است که می‌خواهد تروریسم را به سراسر جهان صادر کند.
مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده اندکی بعد در توئیتی با اشاره به بیانیه وزارت خزانه داری نوشت، «این تنها چند روز بعد از آن اتفاق می‌افتاد که آلمان فعالیت ماهان ایر را ممنوع کرد ... فشار حداکثری ادامه دارد.»

منبع : VOA Persian

bbl

TV

Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311