Monday 26 October 2020 / دوشنبه 5 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

Explosion in restaurant in Canada

پلیس کانادا در جستجوی دو مرد مرتبط با انفجاری است که در یک رستوران در شهر میسی سااوگا، واقع در جنوب تورنتو در رخ داده است. بر اساس گزارش ها، انفجار در اثر کار گذاشتن یک بمب دست ساز بوده است.
دوربین های حفاظتی...

رستوران ورود این مردان را دقایقی پیش از انفجار به رستوران «بمبئی بل» ضبط کرده است. پلیس که تصاویر دو فرد را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است، می گوید آنها پس از حادثه سریع محل را ترک کردند.
مقام های اونتاریو می گویند سه نفر در انفجار شب پنجشنبه در رستوران به شدت مجروح شده اند. ۱۲ نفر دیگر از مجروحان هم کمک های اولیه دریافت کرده و سرپایی مداوا شدند.
هنوز هیچ فرد یا گروهی مسئولیت انفجار را برعهده نگرفته است. مقامات پلیس می گویند دو مرد که ماموران به دنبال آنها هستند صورت های خود را برای مخفی کردن هویتشان پوشانده بودند.
یک مقام پلیس گفته است نشانه ای از اینکه انفجار در رستوران را یک جرم ناشی از نفرت نژادی و یا اقدامی تروریستی قلمداد کنند، در دست نیست.
پلیس از مردم برای شناسایی دو مرد کمک خواسته است.

bbl

TV

Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311