Tuesday 20 October 2020 / سه شنبه 29 مهر 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

Pompeo Iran terrorism plan

مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده می گوید: «مقابله با تروریسم شیعی که از تهران می‌آید، در محورهای جنگ آمریکا علیه ترور است.»
وزارت خارجه آمریکا روز یکشنبه متن گفتگوی مایک پمپئو با خبرنگار شبکه...

رسانه‌ای «سینکلیر» را که روز جمعه ۲۸ دی ماه انجام شد، منتشر کرد. بخشی از این گفتگو به ایران اختصاص دارد.
آقای پمپئو در پاسخ به این پرسش که چه تغییری از ایران انتظار دارد گفت: «حاکمیت ایران به فکر انقلابی‌گری دینی و کمپین‌های انتحاری در سرتاسر منطقه است و حتی در اروپا هم انجام می‌شود. در تمامی منطقه فعالیت‌های تروریستی را مورد حمایت قرار می‌دهند؛ شبه‌نظامیان شیعه در عراق، حوثی‌ها در یمن یا حزب‌الله در لبنان و سوریه. این‌ خطر‌ها همه جدی هستند.»
وزیر خارجه آمریکا گفت: «خواست ما از جمهوری اسلامی ایران خیلی ساده است: سلاح اتمی نساز، به برنامه هسته‌ای خود ادامه نده، کمپین‌های ترور را پایان بده، تلاش‌ها برای عملیات انتحاری و کشتار را متوقف کن، مانند یک کشور نرمال عمل کن و بعد می‌توانی در کشور خود طوری زندگی کنی که مردم ایران - که هم باهوش و هم باتوانایی‌های زیاد هستند و چیزی متفاوت از وضعیت فعلی می‌خواهند بتوانند زندگی کنند. این‌ها، همه ما را به سمت درستی می‌برد.»
وی افزود: «چیزی که از ایران می‌خواهیم، این است که کشوری بشود که رفتاری نرمال داشته باشد.»

منبع : VOA Persian

bbl

TV

Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311