Friday 28 July 2017 / جمعه 6 مرداد 1396

جستجو

P7a

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Isis Landmines in Mosul

همزمان با پیشروی نیروهای عراقی در غرب شهر موصل، پیکارجویان گروه داعش برای جلوگیری از فرار غیرنظامیان از شهر، اقدام به مین‌گذاری در نزدیکی درهای منازل مسکونی کرده است.


نیروهای عراقی با پشتیبانی ائتلاف بین المللی به رهبری آمریکا، پیشروی‌های چشم‌گیری علیه داعش در غرب موصل داشته‌اند و مناطق تحت کنترل آن گروه به شدت رو به کاهش گذاشته است.
به گزارش خبرگزاری رویترز، با تنگ‌تر شدن عرصه بر داعش، آنها هر چه بیشتر درصدد استفاده از غیرنظامیان به عنوان سپر انسانی هستند و این موضوع عملیات را دشوار و کند کرده است.
عملیات بازپس گیری موصل در شمال عراق روز ۲۶ مهر ۱۳۹۵ آغاز شد. مناطق شرقی آن اواخر دی آزاد شد و عملیات در غرب همچنان ادامه دارد؛ که گفته می‌شود در مراحل نهایی قرار دارد.
پیکارجویان افراطی داعش اکنون تنها ۱۲ کیلومتر مربع از این دومین شهر بزرگ عراق را در اختیار خود دارند، که بخش قدیم شهر – که جمعیتی بالا و متراکمی دارد – در آن واقع شده است.

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
7
8
9
10
14
15
16
17
21
22
23
24
28
29
30
31

bbl

ofogh

مصاحبه با شاهزاده رضا پهلوی در برنامه اندیشه با دوستان 30 آگوست

برنامه سازان تلویزیون اندیشه

Dariush Eghbali AhmadReza Baharloo Afshin Parisa Saeed Bijan Khalili Parviz Kardan Habib Riazati Hossein Mohri Khosroo Farvahar Nehzat Farnoody Bahman Fathi Majid Mohammadi DrMeshki Mehdi Aghazamani Dr.Nasr Dr.Nelly Aeen Bahaee Reza Gooharzad Sasan Kamali Fereidoun Farahandouz Mohammad Amini Mariam Memarsadeghi Mojhdeh Habibi Mansour Osanloo Novin TV