Friday 25 May 2018 / جمعه 4 خرداد 1397

جستجو

P7a

AndishehTV

header 7

Trump Macron Meeting in Paris

رئیس جمهوری ایالات متحده در کنفرانس خبری مشترک با همتای خود در پاریس گفت، مذاکرات خوبی با ماکرون درباره مبارزه با تروریسم داشتم. ما با دولت های یاغی مثل کره شمالی، ایران و سوریه روبرو هستیم....


پرزیدنت دونالد ترامپ روز پنجشنبه ۲۲ تیر در کنفرانس خبری با امانوئل ماکرون در کاخ الیزه گفت وضعیت جهان به سمتی رفته است که گروه های تروریستی از حمایت برخی دولت ها و کشورها برخوردار هستند.
وی افزود: کره شمالی، ایران و سوریه دولت های یاغی هستند.
رئیس جمهوری آمریکا گفت: از زمانی که روی کار آمده ام، تلاش کرده ام که در دیدار با رهبران دیگر کشورها، هرگونه کمک و منابع مالی تروریست ها را قطع کنم. ما باید این کار را دنبال کنیم.
اشاره پرزیدنت ترامپ به سفر دو ماه پیش به عربستان است که در آن از رهبران کشورهای اسلامی خواست مانع هرگونه کمک به گروه های تروریستی شوند.
امانوئل ماکرون رئیس جمهوری فرانسه نیز در این کنفرانس خبری به مذاکرات با همتای آمریکایی اشاره کرد و گفت: بخشی از مذاکرات ما به عراق و سوریه بعد جنگ است. باید چاره ای برای آینده این کشور بعد از شکست تروریست ها داشته باشیم.
وی افزود: قصد داریم با هم کمک کنیم تا تبلیغ تروریست ها در فضای مجازی را بگیریم.
رئیس جمهوری فرانسه درباره اختلاف آمریکا و فرانسه درباره توافق اقلیمی نیز گفت: ما و آقای ترامپ درباره توافق اقلیمی پاریس اختلاف داریم اما به نظر هم احترام می گذاریم. آقای ترامپ سعی دارد وعده هایش را محقق کند.
رئیس جمهوری آمریکا نیز در پاسخ به سوالی درباره آینده این توافق و اینکه آیا نظر ایالات متحده تغییر می کند، گفت شاید اتفاق بیفتد. ما می خواهیم همچنان در صدر تلاش ها برای حفظ محیط زیست در جهان باشیم

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
6
13
20
27

bbl

Maghalat

برنامه سازان تلویزیون اندیشه

Dariush Eghbali AhmadReza Baharloo Parisa Saeed Hossein Mohri Nehzat Farnoody Majid MohammadiDrMeshki Mehdi Aghazamani Aeen Bahaee Reza Gooharzad Sasan Kamali Mohammad Amini Sahar Amani Mojhdeh Habibi Mansour Osanloo