Wednesday 28 October 2020 / چهارشنبه 7 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

Kim Yong Chol

رئیس جمهوری ایالات متحده تایید کرد «کیم یونگ چول» معاون حزب کمونیست کره شمالی روز چهارشنبه وارد آمریکا می شود.
پیشتر، خبرگزاری رسمی کره شمالی اعلام کرده بود ژنرال کیم یونگ چول، که از نزدیک ترین...

دستیاران رهبر آن کشور است، برای گفتگو در مورد نشست سران آمریکا و کره شمالی، از طریق پکن به سوی نیویورک پرواز کرده است.
پرزیدنت ترامپ روز سه شنبه در توئیتی نوشت، آمریکا تیم قدرتمندی را برای گفتگو با کره شمالی در مورد دیدار سران اعزام کرده است. کیم یونگ چول معاون حزب کمونیست کره شمالی نیز در راه نیویورک است. سفر او پاسخ مناسبی است به نامه من، که بدینوسیله تشکر می کنم!
پیش از این هم روز دوشنبه پرزیدنت ترامپ در سخنان کوتاهی درباره ملاقات مقام های دو کشور گفته بود، همه چیز به خوبی در حال انجام است و هیات های آمریکا و کره شمالی در چندین محل در حال مذاکره هستند.
آخرین بار که یک مقام ارشد کره شمالی به ایالات متحده سفر کرد سال ۲۰۰۰ میلادی بود.
ژنرال کیم یونگ چول، معاون حزب کمونیست کره شمالی که قرار است فردا وارد آمریکا شود، پیشتر رئیس سازمان امنیت داخلی کره شمالی بود و یکی از شخصیت های آن کشور است که چند ماه پیش در مراسم گشایش المپیک زمستانی در کره جنوبی شرکت کرده بود.
سونگ کیم سفیر آمریکا در فیلیپین نیز رئیس هیات نمایندگی آمریکا در مذاکره با مقام های کره شمالی است که هم اکنون در دهکده پانمانجوم در حال انجام است.
دو دیدار اخیر رهبران کره شمالی و جنوبی در این دهکده برگزار شد که در منطقه غیرنظامی شده بین دو کره قرار دارد.
در همین حال، کاخ سفید می گوید شینزو آبه نخست وزیر ژاپن به منظور بررسی «استراتژی گفتگوهای سران آمریکا و کره شمالی» به زودی با پرزیدنت ترامپ دیدار می کند.

bbl

TV

Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311