Thursday 29 October 2020 / پنجشنبه 8 آبان 1399

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

Pompeo middle east travel

مایک پمپئو در جریان سفر خود به کشورهای خاورمیانه، با رسانه‌ها گفت‌وگوهایی انجام داد و به مسائل مرتبط با ایران، سوریه، عربستان سعودی و کره شمالی پرداخت.
وزیر خارجه ایالات متحده در مصر و در گفت‌وگو با شبکه...

تلویزیونی فاکس نیوز، گفت آمریکا مشتاق تشکیل ائتلافی بزرگ علیه ایران است.
وزیر خارجه ایالات متحده آمریکا با چند رسانه‌ دیگر از جمله تلویزیون دولتی مصر گفت‌وگو کرد. بخش‌هایی از این گفت‌وگوها و بر اساس اطلاع‌رسانی دفتر وزیر خارجه، در این گزارش جمع‌آوری شده است.
آقای پمپئو در مورد مذاکره با حاکمان مصر و در حالی که آقای السیسی، رئیس جمهوری این کشور مدعی شده که در مصر «زندانی سیاسی وجود ندارد» گفت: « ما گفت‌وگوهای موفقی در مورد شماری از مسائل داشتیم و حقوق بشر همواره یکی از مسائل مورد مباحثه است. ما طبق ارزش‌های آمریکایی، از همه می‌خواهیم شهروندان خود را مورد احترام قرار دهند و صیانت آن‌ها را حفظ کنند و البته حاکمیت قانون را محترم بشمارند. این شامل شهروندان آمریکایی هم که در حال سفر به کشورهای دیگر هستند می‌شود.»
وزیر خارجه آمریکا همچنین به آخرین وضعیت «پل ویلان» که در روسیه و به اتهام «جاسوسی» دستگیر شده گفت: « به دلایلی نمی‌توانم جزئیات بیشتری نسبت به چیزی که از قبل گفته شده بدهم ولی به تمامی مردم اطمینان می‌دهم دولت پرزیدنت ترامپ از هر راهی برای حفظ حقوق شهروندان آمریکایی تلاش می‌کند.»

bbl

TV

Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311