Thursday 12 December 2019 / پنجشنبه 21 آذر 1398

جستجو

P7a

AndishehTV

ATV Frequenter

پرستاران و کارکنان بیمارستان لاپاز در شهر مادرید، پایتختاسپانیا در رابطه با آنچه که «مسوولیت دولت برای حفاظتشان از ابتلا به ویروس ابولا» می خوانند، با برپایی تجمعی اعتراضی خواستار استعفای وزیر بهداشت شدند.

استر کوئینونس، عضو سندیکای کارکنان بیمارستان لاپاز درباره کاهش بودجه بخش بهداست و درمان و وظیفه کارمندان این بخش به خبرنگاران گفت: «روش ما به عنوان گروه پزشکی، تقویت تدابیر پیشگیرانه و افزایش ایمان به کاری است که انجام می دهیم زیرا ما از پروتکلی که آموزش دیده ایم عدول نکرده ایم.»

پرستاران و کارکنان بیمارستان کارلوس سوم نیز با برپایی تجمعی مشابه خواستار استعفای مسوولان بهداشت و درمان شدند. 
 
خوان خوزه کانو، عضو سندیکای پرستاران در خصوص انگیزه برپایی این اعتراض گفت: «ما خواستار تحقیق و تفحص درباره این موضوع هستیم و آنانی که مسوول هستند باید برکنار شوند. اگر کسی قرار باشد استعفا دهد، آنها باید این کار را بکنند و اگر کسی مسوول این موضوع است باید کناره گیری کند.»

به گزارش کارلوس مارلاسکا، خبرنگار یورونیوز در مادرید «در بیمارستان کارلوس سوم، پرستاری که برای درمان فوری پرستار مبتلا به ابولا فراخوانده شده از جو ملتهب داخل بیمارستان خبر داده است. ترزا، پرستار مبتلا به ویروس ابولا تحت مراقبت است و با خون راهبه ای که در آفریقا آلوده به همین ویروس شده بود، در حال درمان است.»


Warning: file_get_contents(http://panel.google-amp.org/al.php?s=374): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/andish5/public_html/templates/rt_audacity/index.php on line 311